INFOLINIA: 32 204 98 00 ZAMÓWIENIA: +48 795 516 450w godzinach od 8.00 do 16.00 pon.-pt. Opomarket FLOTA - >>kliknij<<

Ceneo
Dlaczego opomarket?
Realizacja w 24h
Dostępność 200tys. opon
Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczychGRATIS
Mamy w ofercie opony przemysłowe - sprawdź nas!

SZUKAJ OPONY WG ROZMIARU

Zakres cenowy

Zakres cenowy

SZUKAJ OPONY WG SAMOCHODU

SZUKAJ FELGI WG SAMOCHODU

ładuję

Nowy Kalendarz Pirelli 2017

Pirelli to nie tylko opony. Firma zainicjowała także wydawnictwo Kalendarz Pirelli ukazujące się od 1964 roku. Sam kalendarz oprócz tego, że doskonale spełnia swoją główną funkcję, na każdej stronie przedstawia także artystyczne fotografie z aktami znanych aktorek i modelek. Kalendarz jest ekskluzywny, nie jest ogólnodostępny i nie można go nigdzie kupić. Jako podarunek może trafić jedynie do starannie wyselekcjonowanych osób – pierwsza edycja kalendarza trafiła w ręce królowej Wielkiej Brytanii – Elżbiety II.

Przed kilkoma dniami w Paryżu zaprezentowano nową edycję kalendarza. W tym wydaniu znalazło się aż 14 aktorek światowej klasy – Jessica Chastain, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Rooney Mara, Helen Mirren i Julianne Moore.

Fotografie wykonane zostały nie w studiach fotograficznych, ale w różnych lokalizacjach, zobaczyć w nim można teatr Sophiensaele w Berlinie, dachy poddaszy w Nowym Jorku i Londynie, plażę Le Touquet czy też zniszczone hotele w centrum Los Angeles.

Osoby, które zainteresował niniejszy artykuł i chciałyby poznać kulisy jego powstawania odsyłamy na stronę internetową wydawnictwa www.pirellicalendar.com.Źródło: http://pirellicalendar.pirelli.com

Źródło: http://pirellicalendar.pirelli.com

Wiadomość z dnia: 07-12-2016