INFOLINIA: 32 204 98 00 ZAMÓWIENIA: +48 795 516 450w godzinach od 8.00 do 16.00 pon.-pt. Opomarket FLOTA - >>kliknij<<

Ceneo
Dlaczego opomarket?
Realizacja w 24h
Dostępność 200tys. opon
Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczychGRATIS
Mamy w ofercie opony przemysłowe - sprawdź nas!

SZUKAJ OPONY WG ROZMIARU

Zakres cenowy

Zakres cenowy

SZUKAJ OPONY WG SAMOCHODU

SZUKAJ FELGI WG SAMOCHODU

ładuję

Dunlop Winter Sport 5 – Lider sprzedaży segmentu PremiumNie bez znaczenia jest fakt, że jednymi z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych w naszym sklepie opon segmentu Premium są opony Dunlop Winter Sport 5 i Winter Sport 5 SUV. Opinie niemieckich organizacji i czasopism motoryzacyjnych - ADAC, Auto Bild, Auto Bild Allrad, Auto Bild Sportscars , Sport Auto  oraz Auto Motor und Sport, uznały niniejsze opony zimowe za jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Opony Dunlop osiągnęły zwycięstwo w jednym z testów oraz cztery miejsca na podium w pozostałych potwierdzając tym samym niesamowite osiągi.

Opony w każdym z testów sprawdzane zostały w najsurowszych i najtrudniejszych warunkach zimowych – weryfikowane było zachowanie na nawierzchniach suchych, przyczepność na drogach mokrych oraz hamowanie na śniegu i lodzie.
Opona Dunlop Winter Sport 5 zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu przyczepności w najmniej obliczalnych warunkach zimowych. Inżynierowie skupili się na poprawie osiągów na drogach pokrytych śniegiem oraz udoskonaleniu przyczepności bocznej na śliskich nawierzchniach.

ADAC nagrodził oponę Dunlop Winter Sport 5 uznając ją za zwycięzcę swojego testu podkreślając wyjątkowe zrównoważenie opony pod względem zachowania w szczególności w mokrych i śnieżnych warunkach. Opona jako jedyna w teście ADAC otrzymała ocenę „Dobra”.

Czasopisma Auto Bild, Sport Auto oraz Auto Bild Sportscars  za dobre osiągi zimą umieściły oponę Dunlop Winter Sort 5 na podium oceniając je jako „Wzorowa” (Auto Bild Sportscars), „Dobra” (Auto Bild) oraz „Polecana” (Sport Auto).
Magazyny Auto Bild Allrad oraz Auto Motor Und Sport pochwaliły bardzo krótką drogę hamowania oraz zachowanie na śniegu co w wyniku skutkowało osiągnięciem trzeciego i drugiego miejsca w testach.

Martijn de Jonge - dyrektor marek opon osobowych Grupy Goodyear w regionie EMEA stwierdził, że dobre opinie i nagrody od czołowych magazynów takich jak Auto Bild i Auto Motor Und Sport potwierdziły po raz kolejny, że Dunlop Winter Sport 5 jest jednym z najlepszych wyborów jaki konsument może podjąć podczas poszukiwania zimowego ogumienia.
Źródło: http://news.goodyear.eu/latest-news/car-and-van/dunlop-winter-sport-5-recognized-as-a-top-winter-tire-by-leading-german-tire-tests/s/c3152955-7710-4861-a7e4-6563f2ff65bc


Wiadomość z dnia: 19-03-2017