INFOLINIA: 32 204 98 00 ZAMÓWIENIA: +48 795 516 450w godzinach od 8.00 do 16.00 pon.-pt. Opomarket FLOTA - >>kliknij<<

Ceneo
Dlaczego opomarket?
Realizacja w 24h
Dostępność 200tys. opon
Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczychGRATIS
Mamy w ofercie opony przemysłowe - sprawdź nas!

SZUKAJ OPONY WG ROZMIARU

Zakres cenowy

Zakres cenowy

SZUKAJ OPONY WG SAMOCHODU

SZUKAJ FELGI WG SAMOCHODU

ładuję

Yokohama ma już 100 lat!

Yokohama w roku 2017 obchodzi swoje setne urodziny. Firma przez lata swojej działalności zdążyła przekształcić się w giganta światowego rynku oponiarskiego.

Powstanie koncernu Yokohama Rubber Company Ltd miało miejsce w roku 1917 w Japonii. Firma od samego początku tworzy produkty z myślą o pełnym zaspokojeniu potrzeb społeczeństwa zapewniając im wysoką jakość i wydajność. Ponadto inżynierowie firmy Yokohama nieustannie poszukują i wdrażają coraz bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania pracując jednocześnie nad opracowywaniem nowych i zaawansowanych technologii. To właśnie nowoczesne technologie wpłynęły na duże uznanie na globalnym rynku i otrzymanie prestiżowych i międzynarodowych nagród.

Filie firmy ulokowane są w tej chwili na świecie w ponad 100 krajach – m.in. w Japonii, Chinach,  Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Polsce, Belgii, Hiszpani, Szwecji i Turcji. Rozmieszczenie fabryk na całym świecie, centra badawczo-rozwojowe, ośrodki testowe i współpraca z czołowymi producentami samochodów sprawia, że pozycja firmy Yokohama na świecie ulega ciągłemu umacnianiu. Markę obecnie zaliczyć można do 10 największych producentów opon.

Yokohama potwierdza niezawodność swoich produktów dostarczając je do serii prestiżowych wyścigów m. In. World Touring Cars Championship, IMSA GT3 Cup Challeng oraz Japanese Super Formula. Jest to najlepszy sposób na zbieranie doświadczeń niezbędnych do opracowywania nowych technologii. Poza sportami motorowymi przez firmę wspierane są także inne dyscypliny sportowe takie jak koszykówka czy piłka nożna. Warto wymienić tutaj podpisanie w 2016 roku umowy sponsorskiej z klubem piłkarskim Chelsea Londyn. Od tego czasu logo Yokohama widoczne jest na stadionach podczas meczów, oraz na koszulkach każdego z zawodników angielskiej drużyny.

Opony Yokohama kupisz w naszym sklepie internetowym. Wszystkie produkty tego producenta znajdują się tutaj: OPONY YOKOHAMA


Źródło: http://przegladoponiarski.pl/art/11845/yokohama-od-100-lat.html
Wiadomość z dnia: 23-03-2017