INFOLINIA: 32 204 98 00 ZAMÓWIENIA: +48 795 516 450w godzinach od 8.00 do 16.00 pon.-pt. Opomarket FLOTA - >>kliknij<<

Ceneo
Dlaczego opomarket?
Realizacja w 24h
Dostępność 200tys. opon
Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczychGRATIS
Mamy w ofercie opony przemysłowe - sprawdź nas!

SZUKAJ OPONY WG ROZMIARU

Zakres cenowy

Zakres cenowy

SZUKAJ OPONY WG SAMOCHODU

SZUKAJ FELGI WG SAMOCHODU

ładuję

Już kilkaset serwisów partnerskich współpracuje z naszym sklepem!

Z radością informujemy, że w chwili obecnej oferujemy możliwość wysyłki zamówionych opon do kilkuset partnerskich serwisów wulkanizacyjnych z całej Polski. Dzięki naszej współpracy mogą Państwo zamawiać opony z naszego sklepu bezpośrednio do serwisu, w którym ma nastąpić montaż.
Naszym nadrzędnym celem jest jakość usług oferowanych przez serwisy - dlatego każdy z nich, przed rozpoczęciem współpracy jest przez nas weryfikowany.

Dlaczego warto skorzystać z serwisu partnerskiego?
Po pierwsze – nie musisz przechowywać opon bezpośrednio przed montażem. Robi to za Ciebie serwis. Wiąże się to również z brakiem konieczności transportowania opon do serwisu.
Po drugie – nie musisz czekać na kuriera.
Po trzecie – za wszystkie powyższe udogodnienia nie zapłacisz ani grosza więcej. Transport do serwisu partnerskiego wyniesie tyle samo ile transport pod każdy inny adres.

Zakup opon wraz z ich montażem przebiega analogicznie jak w przypadku innych zamówień z tą różnicą, że podczas składania zamówienia w sekcji wybór metody dostawy i płatności wybrać należy opcję:

serwisy

Po wybraniu powyższej metody dostawy wyświetlona zostanie lista wszystkich serwisów, do których możemy dostarczyć opony. Można je również zobaczyć na poniższej mapce:


Pokaż na większej mapie

 
Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wysyłki do serwisów prosimy o kontakt.


Wiadomość z dnia: 01-05-2017