INFOLINIA: 32 204 98 00 ZAMÓWIENIA: +48 795 516 450w godzinach od 8.00 do 16.00 pon.-pt. Opomarket FLOTA - >>kliknij<<

Ceneo
Dlaczego opomarket?
Realizacja w 24h
Dostępność 200tys. opon
Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczychGRATIS
Mamy w ofercie opony przemysłowe - sprawdź nas!

SZUKAJ OPONY WG ROZMIARU

Zakres cenowy

Zakres cenowy

SZUKAJ OPONY WG SAMOCHODU

SZUKAJ FELGI WG SAMOCHODU

ładuję

Nowe opony na lato 2017 już w naszym sklepie!

Choć zima jeszcze w pełni i na zewnątrz cały czas panują minusowe temperatury, warto pamiętać, że już wcale nie tak dużo czasu dzieli nas od lata. Za chmurami coraz częściej przebija się słońce co z pewnością wielu kierowcom przypomni o konieczności zaopatrzenia się w nowe opony letnie. Jeżeli właśnie szukasz niedrogich, godnych polecenia opon na nadchodzący sezon, możemy polecić Ci nowe modele od Dębicy, Fuldy i Saetty, które już teraz dostępne są w naszym sklepie.

Fulda Sport Control 2Jest to druga generacja cenionego modelu Sport Control charakteryzującego się bezkonkurencyjną przyczepnością na mokrej nawierzchni. Dzięki optymalizacji wzoru bieżnika zwiększającego kontakt z nawierzchnią, Sport Control 2 trzyma się drogi jeszcze lepiej od swojego poprzednika.Rowki wykonane w technologii Multiple AquaFlow zmniejszają ryzyko aquaplaningu. Ponadto będąca ważnym atutem opon klasy premium krzemionka zawarta w mieszance polepsza trakcję i zapewnia ekonomiczną jazdę.

Dębica Presto UHP 2Presto UHP 2 to następca bardzo popularnej opony Dębica Presto UHP.
Nowa opona UHP wyposażona w szereg rozwiązań technologicznych, która dostarcza pewność sportowej jazdy oraz charakteryzuje się długim przebiegiem. Trwałość opony została zwiększona dzięki równomiernemu rozprowadzeniu ciśnienia.


Opona UHP 2 to niższe opory toczenia i redukcja utraty energii dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej w stopce.


Duża liczba krawędzi tnących na bieżniku wpływa na skuteczniejsze odprowadzanie wody zapewniając lepszą przyczepność na mokrych nawierzchniach.


Saetta Touring 2Nowość na sezon letni 2017 od Saetta. Całkiem nowy, asymetryczny, atrakcyjnie wizualnie bieżnik. Touring 2 zapewnia bezpieczne zachowanie na szybko pokonywanych zakrętach, doskonałe odprowadzenie wody spod czoła opony i wysoki poziom komfortu. Produkowana w rozmiarach od 13 do 18 cali. Bardzo dobre parametry na etykietach - hamowanie na mokrej nawierzchni w zdecydowanej większości rozmiarów na poziomie B.

Wszystkie z wymienionych wyżej opon znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Wiadomość z dnia: 30-05-2017